RAVF164DJT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DJT910R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAVF164DJT910R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 910 OHM 1206
listoch: 1.RAVF164DJT910R.pdf2.RAVF164DJT910R.pdf
  • správa
Špecifikácie RAVF164DJT910R
Číslo dielu RAVF164DJT910R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 4 RES 910 OHM 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5444355 pcs Dátový hárok 1.RAVF164DJT910R.pdf2.RAVF164DJT910R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria RAVF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 910
Napájanie na prvok 62.5mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Ostatné mená RAV 164D 910 5% R