RAVF164DFT1K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF164DFT1K60 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAVF164DFT1K60
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 1206
listoch: 1.RAVF164DFT1K60.pdf2.RAVF164DFT1K60.pdf
  • správa
Špecifikácie RAVF164DFT1K60
Číslo dielu RAVF164DFT1K60 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3990513 pcs Dátový hárok 1.RAVF164DFT1K60.pdf2.RAVF164DFT1K60.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria RAVF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 1.6k
Napájanie na prvok 62.5mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet rezistorov 4 Počet kolíkov 8
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.024" (0.60mm) Detailný popis 1.6k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals