RAVF162DJT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF162DJT100K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAVF162DJT100K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0606
listoch: 1.RAVF162DJT100K.pdf2.RAVF162DJT100K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie RAVF162DJT100K
Číslo dielu RAVF162DJT100K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0606 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5050624 pcs Dátový hárok 1.RAVF162DJT100K.pdf2.RAVF162DJT100K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
séria RAVF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 100k
Napájanie na prvok 62.5mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals Ostatné mená RAV 162D 100K 5% R