RAVF104DJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DJT100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAVF104DJT100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804
listoch: 1.RAVF104DJT100R.pdf2.RAVF104DJT100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RAVF104DJT100R
Číslo dielu RAVF104DJT100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4744182 pcs Dátový hárok 1.RAVF104DJT100R.pdf2.RAVF104DJT100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
séria RAVF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 100
Napájanie na prvok 62.5mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0804, Convex, Long Side Terminals Ostatné mená RAV 104D 100 5% R