RAVF104DFT30K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF104DFT30K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAVF104DFT30K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 30K OHM 0804
listoch: 1.RAVF104DFT30K0.pdf2.RAVF104DFT30K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RAVF104DFT30K0
Číslo dielu RAVF104DFT30K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 4 RES 30K OHM 0804 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3145301 pcs Dátový hárok 1.RAVF104DFT30K0.pdf2.RAVF104DFT30K0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
séria RAVF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 30k
Napájanie na prvok 62.5mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0804, Convex, Long Side Terminals Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet rezistorov 4 Počet kolíkov 8
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.020" (0.50mm) Detailný popis 30k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals