RAVF102DJT910R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF102DJT910R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAVF102DJT910R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 2 RES 910 OHM 0404
listoch: 1.RAVF102DJT910R.pdf2.RAVF102DJT910R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RAVF102DJT910R
Číslo dielu RAVF102DJT910R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 2 RES 910 OHM 0404 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4121486 pcs Dátový hárok 1.RAVF102DJT910R.pdf2.RAVF102DJT910R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
séria RAVF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 910
Napájanie na prvok 62.5mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0404 (1010 Metric), Convex Ostatné mená RAV 102D 910 5% R