RAVF052DJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RAVF052DJT100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RAVF052DJT100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0302
listoch: RAVF052DJT100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10000 pcs
  • správa
Špecifikácie RAVF052DJT100R
Číslo dielu RAVF052DJT100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 2 RES 510 OHM 0302 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2010647 pcs Dátový hárok RAVF052DJT100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±300ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
séria RAVF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 100
Napájanie na prvok 31mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet rezistorov 2 Počet kolíkov 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.014" (0.35mm) Detailný popis 100 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±300ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals