RACF648NJT100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF648NJT100R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RACF648NJT100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 8 RES 100 OHM 2512
listoch: 1.RACF648NJT100R.pdf2.RACF648NJT100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie RACF648NJT100R
Číslo dielu RACF648NJT100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 8 RES 100 OHM 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 547949 pcs Dátový hárok 1.RACF648NJT100R.pdf2.RACF648NJT100R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
séria RACF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 100
Napájanie na prvok 62.5mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Ostatné mená RAC 648N 100 5% R