RACF164DFT20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RACF164DFT20K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RACF164DFT20K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206
listoch: 1.RACF164DFT20K0.pdf2.RACF164DFT20K0.pdf
  • správa
Špecifikácie RACF164DFT20K0
Číslo dielu RACF164DFT20K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1261626 pcs Dátový hárok 1.RACF164DFT20K0.pdf2.RACF164DFT20K0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria RACF Odpor-pomer-Drift -
Pomer rezistorov - Odpor (Ohmy) 20k
Napájanie na prvok 62.5mW obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Ostatné mená RAC 164D 20K 1% R