PRSM2JA16K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRSM2JA16K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRSM2JA16K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 16K OHM 2W 5% AXIAL
listoch: 1.PRSM2JA16K0.pdf2.PRSM2JA16K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie PRSM2JA16K0
Číslo dielu PRSM2JA16K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 16K OHM 2W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 838698 pcs Dátový hárok 1.PRSM2JA16K0.pdf2.PRSM2JA16K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSMF odpor 16 kOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Proof, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 16 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film