PRSF1JA15R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRSF1JA15R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRSF1JA15R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 15 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: 1.PRSF1JA15R0.pdf2.PRSF1JA15R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie PRSF1JA15R0
Číslo dielu PRSF1JA15R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 15 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 854392 pcs Dátový hárok 1.PRSF1JA15R0.pdf2.PRSF1JA15R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria RSF odpor 15 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 235°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 15 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film