PRNF14FTD51R1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRNF14FTD51R1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRNF14FTD51R1
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 51.1 OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.PRNF14FTD51R1.pdf2.PRNF14FTD51R1.pdf
  • správa
Špecifikácie PRNF14FTD51R1
Číslo dielu PRNF14FTD51R1 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 51.1 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4187360 pcs Dátový hárok 1.PRNF14FTD51R1.pdf2.PRNF14FTD51R1.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 51.1 Ohms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial, Radial Bend Ostatné mená PRN 1/4 T1 51.1 1% P