PRNF14FTD12K1
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PRNF14FTD12K1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PRNF14FTD12K1
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 12.1K OHM 1/4W 1% AXIAL
listoch: 1.PRNF14FTD12K1.pdf2.PRNF14FTD12K1.pdf
  • správa
Špecifikácie PRNF14FTD12K1
Číslo dielu PRNF14FTD12K1 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 12.1K OHM 1/4W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4339331 pcs Dátový hárok 1.PRNF14FTD12K1.pdf2.PRNF14FTD12K1.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
séria RNF odpor 12.1 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial, Radial Bend Ostatné mená PRN 1/4 T1 12.1K 1% P