PCFM12JT180R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCFM12JT180R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCFM12JT180R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CARBON 180 OHM 1/2W 5%
listoch: 1.PCFM12JT180R.pdf2.PCFM12JT180R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie PCFM12JT180R
Číslo dielu PCFM12JT180R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CARBON 180 OHM 1/2W 5% Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5362715 pcs Dátový hárok 1.PCFM12JT180R.pdf2.PCFM12JT180R.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
séria CFM odpor 180 Ohms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená PCFM 1/2 180 5% P