PCF1JT10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF1JT10R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCF1JT10R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10 OHM 1W 5% AXIAL
listoch: PCF1JT10R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie PCF1JT10R0
Číslo dielu PCF1JT10R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10 OHM 1W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1106926 pcs Dátový hárok PCF1JT10R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -400ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
séria CF odpor 10 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 10 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film
zloženie Carbon Film
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PCF2003DUS/DAAZ
PCF2003DUS/DAAZ
výrobcovia: N/A
popis: IC CLOCK 32KHZ 1CIR 8WLCSP
Skladom: 240132 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
PCF1E330MCL1GS
PCF1E330MCL1GS
výrobcovia: Nichicon
popis: CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD