PCF14JT560R
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
PCF14JT560R Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCF14JT560R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 560 OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.PCF14JT560R.pdf2.PCF14JT560R.pdf
  • správa
Špecifikácie PCF14JT560R
Číslo dielu PCF14JT560R Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES 560 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5020776 pcs Dátový hárok 1.PCF14JT560R.pdf2.PCF14JT560R.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.25W, 1/4W
Napätie - porucha Axial Hrúbka (Max) 0/ -400ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) séria CF
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia Axial
Ostatné mená PCF 1/4 560 5% P