PCF14JT100K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JT100K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCF14JT100K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100K OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: 1.PCF14JT100K.pdf2.PCF14JT100K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie PCF14JT100K
Číslo dielu PCF14JT100K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4955793 pcs Dátový hárok 1.PCF14JT100K.pdf2.PCF14JT100K.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -850ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Panasert Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CF odpor 100 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial, Radial Bend Ostatné mená PCF 1/4 100K 5% P