PCF14JA10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCF14JA10K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCF14JA10K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10K OHM 1/4W 5% AXIAL
listoch: PCF14JA10K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie PCF14JA10K0
Číslo dielu PCF14JA10K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4624649 pcs Dátový hárok PCF14JA10K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient 0/ -500ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Panasert Veľkosť / rozmer 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
séria CF odpor 10 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Box (TB)
Balík / puzdro Axial, Radial Bend Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Flame Retardant Coating, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 10 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial, Radial Bend Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film