PCB20JB8R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
PCB20JB8R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PCB20JB8R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CERAMIC 8 OHM 20W 5% WW
listoch: PCB20JB8R00.pdf
  • správa
Špecifikácie PCB20JB8R00
Číslo dielu PCB20JB8R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CERAMIC 8 OHM 20W 5% WW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5617 pcs Dátový hárok PCB20JB8R00.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±800ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
séria CB odpor 8 Ohms
Výkon (watty) 20W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená PCB 20 8 5% B