NWW5JB50R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
NWW5JB50R0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: NWW5JB50R0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 50 OHM 5W 5% AXIAL
listoch: 1.NWW5JB50R0.pdf2.NWW5JB50R0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50 pcs
  • správa
Špecifikácie NWW5JB50R0
Číslo dielu NWW5JB50R0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 50 OHM 5W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 64373 pcs Dátový hárok 1.NWW5JB50R0.pdf2.NWW5JB50R0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±20ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
séria WW odpor 50 Ohms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Ostatné mená NWW 5 50 5% B