MVM5KB47K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MVM5KB47K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 47K OHM 5W 10% RADIAL
listoch: 1.MVM5KB47K0.pdf2.MVM5KB47K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie MVM5KB47K0
Číslo dielu MVM5KB47K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 47K OHM 5W 10% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 530096 pcs Dátový hárok 1.MVM5KB47K0.pdf2.MVM5KB47K0.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
séria MVM odpor 47 kOhms
Výkon (watty) 5W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.024" (26.00mm) Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 47 kOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film