MVM10JB10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MVM10JB10K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10K OHM 10W 5% RADIAL
listoch: MVM10JB10K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MVM10JB10K0
Číslo dielu MVM10JB10K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10K OHM 10W 5% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 208441 pcs Dátový hárok MVM10JB10K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Radial Lead Veľkosť / rozmer 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
séria MVM odpor 10 kOhms
Výkon (watty) 10W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.417" (36.00mm) Vlastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 10 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film