MR5FT25L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR5FT25L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MR5FT25L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.025 OHM 5W 1% AXIAL
listoch: 1.MR5FT25L0.pdf2.MR5FT25L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie MR5FT25L0
Číslo dielu MR5FT25L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.025 OHM 5W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 115933 pcs Dátový hárok 1.MR5FT25L0.pdf2.MR5FT25L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
séria MR odpor 25 mOhms
Výkon (watty) 5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená MR 5 0.025 1% R