MR1FT10L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR1FT10L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MR1FT10L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.01 OHM 1W 1% AXIAL
listoch: 1.MR1FT10L0.pdf2.MR1FT10L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie MR1FT10L0
Číslo dielu MR1FT10L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.01 OHM 1W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 88271 pcs Dátový hárok 1.MR1FT10L0.pdf2.MR1FT10L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.135" Dia x 0.385" L (3.43mm x 9.78mm)
séria MR odpor 10 mOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená MR 1 0.01 1% R