MR10FT80L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MR10FT80L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.08 OHM 10W 1% AXIAL
listoch: MR10FT80L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie MR10FT80L0
Číslo dielu MR10FT80L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.08 OHM 10W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 60287 pcs Dátový hárok MR10FT80L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.475" Dia x 1.925" L (12.07mm x 48.90mm)
séria MR odpor 80 mOhms
Výkon (watty) 10W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic
Poruchovosť - Detailný popis 80 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Non-Magnetic Metal Foil