MPR3JBR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MPR3JBR100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPR3JBR100
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.1 OHM 3W 5% RADIAL
listoch: 1.MPR3JBR100.pdf2.MPR3JBR100.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie MPR3JBR100
Číslo dielu MPR3JBR100 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.1 OHM 3W 5% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 189228 pcs Dátový hárok 1.MPR3JBR100.pdf2.MPR3JBR100.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±350ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.551" L x 0.197" W (14.00mm x 5.00mm)
séria MPR odpor 100 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená MPR 3 0.1 5% B