MLFM1BTC4K99
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFM1BTC4K99
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 4.99K OHM 0.1% 1W MELF 0207
listoch: MLFM1BTC4K99.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLFM1BTC4K99
Číslo dielu MLFM1BTC4K99 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 4.99K OHM 0.1% 1W MELF 0207 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 146315 pcs Dátový hárok MLFM1BTC4K99.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0207 Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MLFM odpor 4.99 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 4.99 kOhms ±0.1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film