MLFA25FTC10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFA25FTC10K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 10K OHM 1% 0.4W 1% 0204
listoch: MLFA25FTC10K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLFA25FTC10K0
Číslo dielu MLFA25FTC10K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES MELF 10K OHM 1% 0.4W 1% 0204 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3028586 pcs Dátový hárok MLFA25FTC10K0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0204 Veľkosť / rozmer 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
séria MLFA odpor 10 kOhms
Výkon (watty) 0.4W, 2/5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0204 Ostatné mená MLFA25FTC10K0TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Automotive AEC-Q200 Poruchovosť -
Detailný popis 10 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film zloženie Metal Film