MLFA1FTC33K0
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFA1FTC33K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 33K OHM 1% 1W 1% 0207 T
listoch: MLFA1FTC33K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLFA1FTC33K0
Číslo dielu MLFA1FTC33K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES MELF 33K OHM 1% 1W 1% 0207 T Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 987914 pcs Dátový hárok MLFA1FTC33K0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0207 Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MLFA odpor 33 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Ostatné mená MLFA1FTC33K0TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Detailný popis 33 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film zloženie Metal Film