MLFA1FTC100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLFA1FTC100R
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES MELF 100 OHM 1% 1W 1% 0207 T
listoch: MLFA1FTC100R.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLFA1FTC100R
Číslo dielu MLFA1FTC100R Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES MELF 100 OHM 1% 1W 1% 0207 T Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 733894 pcs Dátový hárok MLFA1FTC100R.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0207 Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MLFA odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 1W obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro MELF, 0207 Ostatné mená MLFA1FTC100RCT
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti Automotive AEC-Q200 Poruchovosť -
Detailný popis 100 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Automotive AEC-Q200 Metal Film zloženie Metal Film