MLF14FTC2K43
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTC2K43 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLF14FTC2K43
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 2.43K OHM 1% 1/4W MELF 0204
listoch: MLF14FTC2K43.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLF14FTC2K43
Číslo dielu MLF14FTC2K43 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 2.43K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2612778 pcs Dátový hárok MLF14FTC2K43.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0204 Veľkosť / rozmer 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
séria MLF odpor 2.43 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0204 Ostatné mená MLF14FTC2K43-ND
MLF14FTC2K43TR
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) -
Vlastnosti - Poruchovosť -
Detailný popis 2.43 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film zloženie Thin Film