MLF14FTC124K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14FTC124K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLF14FTC124K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 124K OHM 1% 1/4W MELF 0204
listoch: MLF14FTC124K.pdf
  • správa
Špecifikácie MLF14FTC124K
Číslo dielu MLF14FTC124K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 124K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2102489 pcs Dátový hárok MLF14FTC124K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0204 Veľkosť / rozmer 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
séria MLF odpor 124 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0204 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 124 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film