MLF14DTS15K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF14DTS15K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLF14DTS15K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 15K OHM 0.5% 1/4W MELF 0204
listoch: MLF14DTS15K0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLF14DTS15K0
Číslo dielu MLF14DTS15K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 15K OHM 0.5% 1/4W MELF 0204 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 772745 pcs Dátový hárok MLF14DTS15K0.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±15ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0204 Veľkosť / rozmer 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
séria MLF odpor 15 kOhms
Výkon (watty) 0.25W, 1/4W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0204 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 15 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film