MLF12JTD82K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF12JTD82K0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLF12JTD82K0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 82K OHM 5% 1/2W MELF 0207
listoch: MLF12JTD82K0.pdf
  • správa
Špecifikácie MLF12JTD82K0
Číslo dielu MLF12JTD82K0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 82K OHM 5% 1/2W MELF 0207 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1259741 pcs Dátový hárok MLF12JTD82K0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0207 Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MLF odpor 82 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 82 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film