MLF12FTC1K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MLF12FTC1K20 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLF12FTC1K20
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 1.2K OHM 1% 1/2W MELF 0207
listoch: MLF12FTC1K20.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLF12FTC1K20
Číslo dielu MLF12FTC1K20 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 1.2K OHM 1% 1/2W MELF 0207 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1575704 pcs Dátový hárok MLF12FTC1K20.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0207 Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
séria MLF odpor 1.2 kOhms
Výkon (watty) 0.5W, 1/2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro MELF, 0207 Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 1.2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film