MLF12DTE165K
Stackpole Electronics Inc.Stackpole Electronics Inc.
MLF12DTE165K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MLF12DTE165K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 165K OHM 0.5% 1/2W 0207
listoch: MLF12DTE165K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie MLF12DTE165K
Číslo dielu MLF12DTE165K Výrobca Stackpole Electronics Inc.
popis RES SMD 165K OHM 0.5% 1/2W 0207 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 863372 pcs Dátový hárok MLF12DTE165K.pdf
Napájacie napätie - AC - Napätie - práca 0.5W, 1/2W
Napätie - porucha 0207 Hrúbka (Max) ±25ppm/°C
Veľkosť / rozmer 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) séria MLF
Stav RoHS Tape & Reel (TR) polarizácia MELF, 0207
Prevádzková teplota -55°C ~ 155°C Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu MLF12DTE165K
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
FIFO je 2 Rozšírený popis 165k Ohm ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film
ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±0.5% popis RES SMD 165K OHM 0.5% 1/2W 0207