LVM10FB30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
LVM10FB30L0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LVM10FB30L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CERAMIC 0.03 OHM 10W 1% VERT
listoch: 1.LVM10FB30L0.pdf2.LVM10FB30L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie LVM10FB30L0
Číslo dielu LVM10FB30L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CERAMIC 0.03 OHM 10W 1% VERT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 70032 pcs Dátový hárok 1.LVM10FB30L0.pdf2.LVM10FB30L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.634" L x 0.480" W (16.10mm x 12.19mm)
séria LVM odpor 30 mOhms
Výkon (watty) 10W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená LVM 10 0.03 1% B