LCB7FB20L0
Prehľad produktov
Číslo dielu: LCB7FB20L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.02 OHM 7W 1% AXIAL
listoch: LCB7FB20L0.pdf
  • správa
Špecifikácie LCB7FB20L0
Číslo dielu LCB7FB20L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.02 OHM 7W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 99683 pcs Dátový hárok LCB7FB20L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 1.402" L x 0.374" W (35.60mm x 9.50mm)
séria LCB odpor 20 mOhms
Výkon (watty) 7W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Poruchovosť - Detailný popis 20 mOhms ±1% 7W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound