LCB3FB30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LCB3FB30L0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 0.03 OHM 3W 1% AXIAL
listoch: LCB3FB30L0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie LCB3FB30L0
Číslo dielu LCB3FB30L0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 0.03 OHM 3W 1% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 152376 pcs Dátový hárok LCB3FB30L0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.874" L x 0.311" W (22.20mm x 7.90mm)
séria LCB odpor 30 mOhms
Výkon (watty) 3W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Poruchovosť - Detailný popis 30 mOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound
zloženie Wirewound
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LCB4-10H-L
LCB4-10H-L
výrobcovia: Panduit
popis: CONN TERM RECT TONG 4 AWG #10
Skladom: 13779 pcs
Stiahnuť ▼: LCB4-10H-L.pdf
RFQ
LCB35L
LCB35L
výrobcovia: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
popis: AC/DC CONVERTER 12V 35W
Skladom: 5220 pcs
Stiahnuť ▼: LCB35L.pdf
RFQ
LCB35E
LCB35E
popis: AC/DC CONVERTER 5V 35W
Stiahnuť ▼: LCB35E.pdf
LCB4-10F-L
LCB4-10F-L
výrobcovia: Panduit
Stiahnuť ▼: LCB4-10F-L.pdf
LCB4-14-L
LCB4-14-L
popis: CONN TERM RECT TONG 4 AWG #1/4
Stiahnuť ▼: LCB4-14-L.pdf
LCB35D
LCB35D
popis: AC/DC CONVERTER 3.3V 35W
Stiahnuť ▼: LCB35D.pdf
LCB35W
LCB35W
popis: AC/DC CONVERTER 48V 35W
Stiahnuť ▼: LCB35W.pdf
LCB35N
LCB35N
popis: AC/DC CONVERTER 15V 35W
Stiahnuť ▼: LCB35N.pdf
LCB4-14F-L
LCB4-14F-L
Stiahnuť ▼: LCB4-14F-L.pdf
LCB4-10-L
LCB4-10-L
Stiahnuť ▼: LCB4-10-L.pdf
LCB35Q
LCB35Q
popis: AC/DC CONVERTER 24V 35W
Stiahnuť ▼: LCB35Q.pdf
LCB4-14H-L
LCB4-14H-L
Stiahnuť ▼: LCB4-14H-L.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety