KAL50JB5R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50JB5R00 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KAL50JB5R00
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 5 OHM 5% 50W
listoch: 1.KAL50JB5R00.pdf2.KAL50JB5R00.pdf
  • správa
Špecifikácie KAL50JB5R00
Číslo dielu KAL50JB5R00 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 5 OHM 5% 50W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 47157 pcs Dátový hárok 1.KAL50JB5R00.pdf2.KAL50JB5R00.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) séria KAL
odpor 5 Ohms Výkon (watty) 50W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Ostatné mená KAL 50 5 5% B