KAL50FB6R80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
KAL50FB6R80 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: KAL50FB6R80
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES CHAS MNT 6.8 OHM 1% 50W
listoch: 1.KAL50FB6R80.pdf2.KAL50FB6R80.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie KAL50FB6R80
Číslo dielu KAL50FB6R80 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES CHAS MNT 6.8 OHM 1% 50W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 66656 pcs Dátový hárok 1.KAL50FB6R80.pdf2.KAL50FB6R80.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Veľkosť / rozmer 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) séria KAL
odpor 6.8 Ohms Výkon (watty) 50W
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Box
Prevádzková teplota -55°C ~ 275°C Funkcia montáže Flanges
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Lead štýl Solder Lugs Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.641" (16.28mm) Vlastnosti Moisture Resistant
Poruchovosť - Detailný popis 6.8 Ohms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor