HVCB2512FTC10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2512FTC10M0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB2512FTC10M0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10M OHM 1% 2W 2512
listoch: 1.HVCB2512FTC10M0.pdf2.HVCB2512FTC10M0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB2512FTC10M0
Číslo dielu HVCB2512FTC10M0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10M OHM 1% 2W 2512 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 24653 pcs Dátový hárok 1.HVCB2512FTC10M0.pdf2.HVCB2512FTC10M0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
séria HVC odpor 10 MOhms
Výkon (watty) 2W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Ostatné mená HVCB 2512 T2 10M 1% R