HVCB2010JTL10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB2010JTL10M0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10M OHM 5% 1W 2010
listoch: 1.HVCB2010JTL10M0.pdf2.HVCB2010JTL10M0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB2010JTL10M0
Číslo dielu HVCB2010JTL10M0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10M OHM 5% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 78460 pcs Dátový hárok 1.HVCB2010JTL10M0.pdf2.HVCB2010JTL10M0.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
séria HVC odpor 10 MOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.030" (0.76mm) Vlastnosti High Voltage, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 10 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film