HVCB2010FTL500K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB2010FTL500K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB2010FTL500K
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 500K OHM 1% 1W 2010
listoch: 1.HVCB2010FTL500K.pdf2.HVCB2010FTL500K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB2010FTL500K
Číslo dielu HVCB2010FTL500K Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 500K OHM 1% 1W 2010 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 56054 pcs Dátový hárok 1.HVCB2010FTL500K.pdf2.HVCB2010FTL500K.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2010 Veľkosť / rozmer 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
séria HVC odpor 500 kOhms
Výkon (watty) 1W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 2010 (5025 Metric) Ostatné mená HVCB 2010 T0 500K 1% R