HVCB1206DKC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB1206DKC100M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB1206DKC100M
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100M OHM 0.5% 1/3W 1206
listoch: 1.HVCB1206DKC100M.pdf2.HVCB1206DKC100M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB1206DKC100M
Číslo dielu HVCB1206DKC100M Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100M OHM 0.5% 1/3W 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 23074 pcs Dátový hárok 1.HVCB1206DKC100M.pdf2.HVCB1206DKC100M.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 1206 Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
séria HVC odpor 100 MOhms
Výkon (watty) 0.333W, 1/3W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 1206 (3216 Metric) Ostatné mená HVCB 1206 T2 100M 0.5% I