HVCB0805KTL100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB0805KTL100M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB0805KTL100M
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100M OHM 10% 1/5W 0805
listoch: 1.HVCB0805KTL100M.pdf2.HVCB0805KTL100M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB0805KTL100M
Číslo dielu HVCB0805KTL100M Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100M OHM 10% 1/5W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77572 pcs Dátový hárok 1.HVCB0805KTL100M.pdf2.HVCB0805KTL100M.pdf
tolerancia ±10% Teplotný koeficient ±200ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm)
séria HVC odpor 100 MOhms
Výkon (watty) 0.2W, 1/5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Ostatné mená HVCB 0805 T0 100M 10% R