HVCB0805FDD100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB0805FDD100M
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100M OHM 1% 1/5W 0805
listoch: 1.HVCB0805FDD100M.pdf2.HVCB0805FDD100M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB0805FDD100M
Číslo dielu HVCB0805FDD100M Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100M OHM 1% 1/5W 0805 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 25418 pcs Dátový hárok 1.HVCB0805FDD100M.pdf2.HVCB0805FDD100M.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0805 Veľkosť / rozmer 0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm)
séria HVC odpor 100 MOhms
Výkon (watty) 0.2W, 1/5W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0805 (2012 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.025" (0.64mm) Vlastnosti High Voltage, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 100 MOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film