HVCB0603FTC100M
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB0603FTC100M
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 100M OHM 1% 0.06W 0603
listoch: 1.HVCB0603FTC100M.pdf2.HVCB0603FTC100M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB0603FTC100M
Číslo dielu HVCB0603FTC100M Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 100M OHM 1% 0.06W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 44678 pcs Dátový hárok 1.HVCB0603FTC100M.pdf2.HVCB0603FTC100M.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
séria HVC odpor 100 MOhms
Výkon (watty) 0.06W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 0.020" (0.51mm) Vlastnosti High Voltage, Pulse Withstanding
Poruchovosť - Detailný popis 100 MOhms ±1% 0.06W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film