HVCB0603FDC47M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVCB0603FDC47M0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVCB0603FDC47M0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES SMD 47 MOHMS 1% 0.06W 0603
listoch: 1.HVCB0603FDC47M0.pdf2.HVCB0603FDC47M0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie HVCB0603FDC47M0
Číslo dielu HVCB0603FDC47M0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES SMD 47 MOHMS 1% 0.06W 0603 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 15834 pcs Dátový hárok 1.HVCB0603FDC47M0.pdf2.HVCB0603FDC47M0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 0603 Veľkosť / rozmer 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
séria HVC odpor 47 MOhms
Výkon (watty) 0.06W obal Original-Reel®
Balík / puzdro 0603 (1608 Metric) Ostatné mená HVCB0603FDC47M0DKR
Prevádzková teplota -55°C ~ 150°C Počet ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.020" (0.51mm)
Vlastnosti High Voltage, Pulse Withstanding Detailný popis 47 MOhms ±1% 0.06W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film