HVAM36FBC10M0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
HVAM36FBC10M0 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: HVAM36FBC10M0
Výrobca / Značka: Stackpole Electronics, Inc.
Popis produktu RES 10M OHM 1% 3.6W AXIAL
listoch: HVAM36FBC10M0.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie HVAM36FBC10M0
Číslo dielu HVAM36FBC10M0 Výrobca Stackpole Electronics, Inc.
popis RES 10M OHM 1% 3.6W AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4636 pcs Dátový hárok HVAM36FBC10M0.pdf
tolerancia ±1% Teplotný koeficient ±50ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.310" Dia x 1.500" L (7.87mm x 38.10mm)
séria HVAM odpor 10 MOhms
Výkon (watty) 3.6W obal Bulk
Balík / puzdro Axial Prevádzková teplota -55°C ~ 225°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti High Voltage
Poruchovosť - Detailný popis 10 MOhms ±1% 3.6W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film